Aksesuar Alanlar

Aksesuar alan, aksesuar alan yerler, aksesuar alan firmalar, parti aksesuar, stok fermuar, toptan iplik alımı, parti malı aksesuar alınır,

Her zaman tekstil ve hazır giyim ticareti için merkezi olan. Moda Teknolojisi, konfeksiyon ve aksesuar tasarımında yenilik merkezi haline geldi. Moda teknolojisi kariyer seçimi için geniş bir alana sahiptir.

Aksesuar Alanlar

Aksesuar Alanlar. Şimdi moda endüstrisi, tasarım, konsept yönetimi, tasarım üretim yönetimi, kalite kontrol, planlama, kumaş tasarımı, baskı, moda aksesuar tasarımı, moda satışı, tekstil bilimi, renk karıştırma, pazarlama alanlarında geniş bir çalışma alanını kapsayacak kadar uzmanlaşmıştır. ve bunun gibi.

Moda endüstrisinde başlıca çalışma alanları pazar araştırması, konfeksiyon ve tekstil tasarımı ve imalatıdır.

 Moda tasarımı, moda endüstrisinde en önemli çalışma alanını oluşturmaktadır. Tasarlama, pazarın değişen eğilimlerini inceledikten sonra orijinal tasarımlar yaratmayı içerir; yani pazar araştırması. Konfeksiyon, ayakkabı, mücevherat ve hatta bagaj gibi uzmanlık alanlarına sahiptir. Çeşitli mesleklerin eşgüdümünü gerektirdiği için zorlu bir alandır, küçük endişeler halinde genellikle tek kişilik bir gösteri ancak büyük organizasyonlarda işler uzmanlaşmış ve farklı insanlara ayrılmıştır.

Aksesuar Alanlar. İmalat, ana desene göre tasarım yapmak ve giysiyi yapmak için gereken tekstil ve kumaş satın alımını içerir. Üretim süreci, çok sayıda eğitimli personelin çalışmasını gerektirir.

Tekstil ürünleri için pazar potansiyelinin artmasıyla birlikte, tekstil tasarımcıları için çok çeşitli kariyer fırsatları bulunmaktadır. Hazır giyim imalat şirketleri, moda tasarım ajansları, tekstil üreticileri ve perakende dünyasında tam zamanlı işler bulabilirler. Ayrıca profesyonel bir tekstil tasarımcısı tarafından işe alınabilirler. İhracat evleri ayrıca birçok tekstil tasarımcısı istihdam etmektedir. Büyüyen fırsatlar, devlet destekli ve özel ipek, elyaf,jüt ve zanaat geliştirme organizasyonlarında bulunur. Tekstil tasarımcıları, tecrübeleriyle tasarımlarını farklı organizasyonlara sunarak serbest çalışabilirler

Giyim aksesuarları:

Aksesuar Alan

Aksesuar Alanlar.Aksesuarların ortalama bir giysi giymesi gerekir. Aksesuar olmadan resim, kullanışlı bir giysi düşünemiyoruz. Bu nedenle, giysilerin imalat işlemi için aksesuar çok önemlidir. İplik, fermuar , tela , düğme, etiket , ceplik kumaş, elastik vb. Gibi konfeksiyon sektöründe kullanılan farklı aksesuarlar var . Şimdi, konfeksiyon aksesuarları hakkındaki bilgilerimi sizinle paylaşmak isterim. Umut ediyorsanız, konfeksiyon sektöründe kullanılan çeşitli giysi aksesuarları hakkında genel bir fikir edineceksiniz.

Genel Giysiler Listesi Aksesuarlar:

Konfeksiyon sektöründe kullanılan farklı giysi aksesuar türleri. Bunlar aşağıda verilmiştir –

İplik,Fermuar,Tela,Düğmeler,Etiket,Cep kumaş,Elastik,Kurdele,Perçin,Yaka kemiği

Dikişin fiziksel görünümü ve kalitesi direkt olarak dikiş ipliğiyle ilgilidir. Üretim giysisinin ana unsurlarından biridir. Dikiş ipliği kumaşın iki parçasına katılmak için önemli bir faktördür.Dikiş ipliği ,Düğmeler ,fermuarlar ,Dantel / kaset ,Etiketler ,Perçinler ,Astarlık kumaşlar,eritici malzeme,Elastik,kroşe.