Kumaş

KUMAŞ ALANLAR 

Pamuklu kumaş,ipek kumaş,saten kumaş,denim kumaş,şifon kumaş,yünlü kumaş, Georgette Kumaş, Polyester Kumaş,kadife kumaş,viskon kumaş,rayon kumaş,keten kumaş,krep kumaş,dantel kumaş.


Pamuklu Kumaş

Pamuk, en yatıştırıcı ve cilt dostu, hafif ince ve yumuşak doğal bir kumaştır. Bu nedenle, pamuk tüm renklerde mevcuttur. Gerçekten iyi nefes alır, ancak çabuk kurumaz. Dünyanın en popüler ve kullanılmış kumaşlarından biridir. Kumaş Parçası için en çok kullanılan kumaş türüdür.top kumaş alanlar

İpek kumaş

İpek, lüks, pürüzsüz, yumuşak dokunuşu ve parlak görünümü ile bilinir. En dayanıklı ve en güçlü doğal kumaştır. Daha çok gelinlik, gece elbisesi ve eşarplarda kullanılır.

Keten Kumaş

artan kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, parça kumaş alım satıım, parça kumaş alan yerler, artan kumaş alanlar, stok fazlası kumaş alanlar, kumaş parçası alanlar,

artan kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, parça kumaş alım satıım, parça kumaş alan yerler, artan kumaş alanlar, stok fazlası kumaş alanlar, kumaş parçası alanlar,

Parça Keten kumaş Alanlar
Keten çok güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Pürüzsüz ve dokunmak çok serin. Suyu çok hızlı emdiği için düzenli ütülemeye ihtiyacı vardır. Keten kumaş, masa örtüleri, yatak örtüleri ve dönem kıyafetleri için keten kumaş alanlar uygulanmıştır.

Yünlü Kumaş

Yün dokunmak için yumuşak, dayanıklı ve uzun ömürlüdür, bu da kış aylarında vücudu sıcak tutar. Kırışıklık içermez ve toza, solmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Daha çok kazak yün çorap, yün eldiven ve diğer sıcak giysilerde kullanılır.

Georgette Kumaş

Georgette hafif, donuk bir görünüm ve kreplenmiş yüzey kumaşıdır. Opak ve şifondan biraz daha ağırdır. Kullanım amacına bağlı olarak 20 gram, 40 gram, 60 gram gibi ağırlıklarda mevcuttur. Georgette moda endüstrisinde çok talep görüyor. Tasarımcı kıyafetlerin çoğu Georgette’den yapılmıştır.

Şifon kumaş

Şifon, aslen ipekten üretilen şifon kumaş alanlar çok asılsız bir kumaştır. Gerçi Georgette’den daha pürüzsüz. Herhangi bir renge kolayca boyanabilir ve gece kıyafetleri, önlükler, sarees için kullanılabilir.kumaş alım satımı

Polyester Kumaş

Polyester ayrıca polimerden yapılmış sentetik bir kumaştır. Güçlü, yumuşak ve kırışıksız tekstil ve dolayısıyla giyimde kullanılır. Bu tekstil suni bir elyaftır. Çok ribaunt ve iyi bir aşınma ve yıpranma kıyafetine karşı koyabilir.

Denim Kumaş

Denim, çoğunlukla mavi kot pantolon oluşturmak için indigo boya ile renklendirilmiş sağlam sağlam pamuklu dimi. Canlı bir dokuya, rahat hissetmeye ve çok uzun bir dayanıklılığa sahiptir. Denim, kot parçası pantolonlar için en yaygın kullanılan kumaştır.

Parti Kumaşçı

Kadife çok yumuşak ve pürüzsüz bir malzemedir, çok lüks ve parlaktır, düşük ila çok yüksek fiyatlar arasında değişen farklı nitelik ve dokularda gelir. Çok ince lifli malzemeye kaba. Kış aylarında bluz, şal, ve Hint gelinliklerinde kullanılır.

Rayon Kumaş

Rayon selüloz elyafından üretilir. İpek ve yünün hissine ve görünümüne çok benzeyen pürüzsüz dokusu ve görünümü ile ünlüdür. Oldukça emicidir ve bu özellik nedeniyle vücut ısısını yalıtmaz, yaz ve nemli koşullar için çok faydalıdır.

Viskon Kumaş

 

Viskoz ayrıca selülozdan da üretilir. Derideki Rayon’a benzer şekilde yumuşak ve pürüzsüz hisseder. Bu kumaş çoğunlukla önlük astarında, gömleklerde ve ceketlerde kullanılır.

Saten Kumaş

Saten aslen ipekten yapılmıştır. Saten, gece elbiseleri, etekler , korseler, iç astar, gelinlik , şapka ve kravatlarla ünlüdür . Saten kumaş alan özellikle, bu daha yumuşak ve parlaktır, daha temiz ve temiz tutulması daha kolaydır.

Krep Kumaş

 

Krep bükülmüş örgü kumaş kolayca kırışmaz veya kırışmaz. Doku ve stil bakımından zengindir ve çalışmak oldukça kolaydır. Ağırlık ve kapasiteye göre değişir. Mükemmel örtme özelliklerine sahip tüy yumuşak bir malzemedir. Krep yumuşak, giyilmesi çok rahat ve bakımı kolaydır.

Likralı Kumaşı

Likra Kumaş, elastan şeyler için en iyi isimdir. Spandex olarak da bilinir. Çok esnek ve esnek, dayanıklı ve güçlüdür. Kolayca boyanır ve mükemmel tutma gücüne sahiptir. Daha çok spor giyim ve batı elbiselerinde kullanılır.

Dantel Kumaş

kumaş, kumaş alım , kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, parça kumaş alım satımı, stok kumaş alanlar, toptan kumaş alanlar, İstanbul kumaş alanlar,

Net, eşleşmesi gereken çoğunlukla dikey ve yatay web benzeri bir tasarım ve desenden oluşan şeffaf bir kumaştır. Doğada çok yumuşak, narin ve dekoratiftir. Bir elbiseye zarafet ve kişilik katıyor. Bu nedenle, gelinlik ve çocuk giyiminde kullanılır.

 

DANTEL KUMAŞ,
DENİM KUMAŞ,
GEORGETTE KUMAŞ,
İPEK KUMAŞ,
KADİFE KUMAŞ,
KETEN KUMAŞ,
KREP KUMAŞ,
KUMACİLAR,
KUMAŞ,
KUMAŞÇI,
KUMAŞÇILAR,
PAMUKLU KUMAŞ,
POLYESTER KUMAŞ,
RAYON KUMAŞ,
SATEN KUMAŞ,
ŞİFON KUMAŞ,
VİSKON KUMAŞ,
YÜNLÜ KUMAŞ,