Kumaş Alan

Kumaş Alan 05419149041 Parti Kumaş Alınır

kumaş, kumaş alanlar, kumaş alan, parti kumaş alan, stok kumaş alan, Spot kumaş alan, dokuma kumaş alan, örme kumaş alan, toptan kumaş alan, tekleme kumaş alan, toptaşı kumaş alan, kumaş parçası alan, kumaş alan yerler, kumaş alan firmalar, kumaş alımı yapanlar, kumaş satın alanlar, Kumas Alan

Parti Kumaşçı 05419149041

Çekim, insan vücudunun doğal şartlandırılması olarak adlandırılabilecek bir parçası olan doğal bir süreçtir. Kaslarımızı eğitirken ısı üretir, bu yüzden soğumanın bir yolunu bulmamız gerekir. Vücudumuzun sıcaklığını terle dengede tutarız. Nemli klima sistemimizi desteklemek için suya dayanıklı kumaşlar terden geçirmek zorundadır.

 

Kumaş Alan

Kumaş Alan. Eğer serbest kumaş daha ter, bu iki şey olur: onun bağıl nem% 100’e kadar 1. Ayakkabının havayı ısıttı sıcaklığını korumak için vücudun yeteneğini ifade eder ısı kaybı etkisiz hale gelir denge tehlikeye atıldı.parça kumaş alanlar 

Sonuç bir dalıştır. İnsanlar, yorucu aktivite sırasında birkaç kez artan yürüyüş terimi üretir. Bütün bu terler ayakkabılarınızla taşınmalıdır.

Kumaş, geleneksel su geçirmez kumaşlara kıyasla iki kat daha hızlı ter atmasına izin verir. Egenin kumaşı, terin hızlı bir şekilde buharlaşmasına ve bacağınızı kuru tutmasına neden olan tersten dışarı atar. Kumaş size nefes alabilirlik ve su geçirmezlik kazandırır.

 

Kumaş Alan. Doğrudan havalandırma teknolojisi kendi ve patentli su geçirmez membran kumaş sayesinde eşsiz özelliklerini kazanmaktadır. Eşsiz bileşimi, milyon gözeneklerin tamamen nefes almasını sağlar. Tencere, basit bir adımla doğrudan kumaşın dışına iletilir. Doğrudan havalandırma teknolojisi adı verilir. İstisnası basitlik içinde gizlidir.

Döşemeler su geçirmez teknoloji testleri tutmak için kontrol su geçirmez korumak için izin iç termal yapıştırma dikişleri ile

 

Kumas Alan
öğelerin üretimine yol açan bir test su yalıtım membranı ve belirli “insert” için havanın kullanımını birleştirmektedir. Bu özellikler ve malzemeler, aşırı koşullar altında bile ayağın kalıcı olarak kuru kalmasını ve mükemmel aşınma direncini garanti eder. Bu teknolojinin kullanılması, yüksek bir konfor derecesini garanti eder.

Kumaş Alan. Mikrofiber , polyester ve poliamit karışımıdır. Mikrofiberlerden yapılmış olan kumaşlar son derece yumuşaktır ve şekillerini korumaktadır. Ayrıca, yağları emmek için olağandışı bir yeteneğe sahip oldukları için temizleme için de kullanılırlar. Top kumaş alanlar

Güpür kumaş alanlar

Güpür kumaş alanlar

Polipropilen lifler dışarıdan nemi emmez ve diğerlerinden farklı olarak çok çabuk kururlar. Çok rahat ve her zaman kuru. Özel elyaflar ile iğne sürecinde teknik ayakkabı içinde bu özelliği kullanarak size deşarj ter çok yüksek seviyede alabilirsiniz mikro ve alüminyum. İzolasyon ve ısı iletkenliği ayaklarınızı rahatlatır.

 

KUMAS ALAN