Parti Gabardin Kumaş Alan

Parti Gabardin Kumaş Alan

gabardin kumaş alınır, gabardin kumaş alanlar, parti gabardin kumaş alan, parti gabardin kumaş alan yerler, parti gabardin kumaş satın alanlar, parti gabardin kumaş alıcısı, parti malı gabardin kumaş, parti kumaşçı, parti malı alınır,

stok kumaş alanlar, stok kumaşçılar, stok kumaş, stok kumaş alan firmalar, stok kumaş alan yerler, istanbul stok kumaş

stok kumaş alanlar, stok kumaşçılar, stok kumaş, stok kumaş alan firmalar, stok kumaş alan yerler, istanbul stok kumaş

Gabardin pratik olarak opaktır, duvarda parlamaz, fakat ışığın kendisine, örneğin pencereden yönlendirmesine izin verir; hafif ve elastik, mat bir yüzeye ve ılımlı bir yoğunluğa sahiptir. Gabardin kumaş biraz gergin ancak dokuma pahasına. Kumaş bileşimi gabardin – polyester% 100.

 

Parti Gabardin

Parti Gabardin Kumaş Alan. Gabardin dekorasyon odaları için olduğu kadar reklam medyası olarak da mükemmeldir. Aynı zamanda, kumaş üzerindeki baskı son derece yüksek kalitede, mükemmel biçimde, termal baskı da dahil olmak üzere kolayca katlanabilir hale gelmektedir.

Gabardin, yoğun elyaf örgüsüyle yapılan bir kumaştır. Gabardinin ayırt edici bir özelliği, dış yüzeyde görülebilen açık diyagonal izlerdir. Gabardin tamamen farklı olabilir: yün, pamuk, sentetik ve ipek. Diğer özellikler arasında, gabardin yoğunluğun simbiyozunu ve maddenin aynı anda kolaylığını tanımlar. Bu özelliklerden dolayı aşınmaya ve kısmen suya dayanıklıdır. Bu nedenle gabardin, sıklıkla üniforma, mesleki giyim eşyası, kat ve yağmurluk üretiminde kullanılır.

Parti Gabardin Kumaş Alan ek koruyucu özelliklere ihtiyaç duymadan% 100 polyester mat yüzeyden yapılmış hafif, ince bir polyester yağmurluk örgüsü kumaştır. Bütçesel pratik kıyafetler için tasarlanmıştır: takım elbise, önlük, far, baret.

 

Parti Gabardin Kumaş Alan.
Polyester elyaflar mukavemet özellikleri, aşınma direnci, form stabilitesi sağlar. Kumaş kırışmaz ve uzun süre renk haslığını korur. Tıbbi personel, ticaret çalışanları ve hizmetler için mükemmel. Gabardin promosyon ürünlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır; bayraklar, çantalar ve promosyonlar için diğer ürünler için tam renkli baskı yapılabilir.

Malzemenin ana kısmı doğal koyun yünüdür. İpek, pamuk veya sentetik iplerle birleştirilir. Sonuç, mevsimlik dönemler için kıyafet tasarımı için uygun olan farklı yoğunluklu bir kumaştır.

Parti Gabardin Kumaş Alan. Herhangi bir gabardinin ayırt edici bir özelliği kumaşın bir tarafında küçük dokulu bir motiftir. Diğer taraf kesinlikle düzdür. Yapay elyafların varlığına bağlı olarak kumaş mat veya parlaktır. Gabardin yoğun ama yumuşak bir materyaldir. Bundan dolayı, güzel kıvrımlar oluşturabilir. Ayrıca bu kumaş buruşmaz ve uzanmaz, bakımı kolaydır. Tüm bunlar etek de dahil olmak üzere kadın giyiminde kullanılmasına neden olmaktadır.

Gabardin etekler-güneş şımarık ve şık görünüyor. Malzeme büyük dalgalar halinde, romantik bir görüntü yaratıyor. Bu tür etek dar bluzlar ve kısa ceketlerle şaşırtıcı görünüyor. Böyle bir etek giyebilir ve hacimli bir üst kısım kullanabilirsiniz. Etek belinin altına sıkıştırılmış bir gömlek veya şifon bluzu olabilir. Kısa etekler-parlak renklerin güneşi genç kızlar için idealdir. Ve etekler, diz boyu, pastel renklerle üretildi, modanın yetişkin kadınları için yumuşak, kadınsı bir kıyafet oluşturmak için uygun.