Parti kot kumaş alanlar

PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR | 05419149041 | DENİM KUMAŞ

Parti kot kumaş alınır, parti kot kumaş alanlar, kot kumaş alan yerler, kot kumaş alan firmalar, parti malı kot kumaş alınır – Ceylan Tekstil stok fazlası kot – denim kumaş alımı yapılır.

Parti Kot Kumaş Alanlar

Ons kelime güzel ve ilginç geliyor. Ama aslında ne anlama geliyor? Denim uzmanlarının arasında herkes bir onsun ne olduğunu bilirken, birçok kişi terimi doğru bir şekilde sınıflandıramaz. İşte onsun ne olduğu konusunda hızlı bir açıklama. Parti kot kumaş 

Parti kot kumaş alanlar, LİKRALI KOT, MAVİ KOT, PARTİ KOT ALANLAR, PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR,

Parti kot kumaş alanlar, LİKRALI KOT, MAVİ KOT, PARTİ KOT ALANLAR, PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR,

Parti Kot Kumaş Alanlar
Parti Kot Kumaş Alanlar
. Farklı denim kumaşları farklı ağırlıklara sahiptir. Ağırlık metre kare başına ons olarak verilir. Onslar bir birim kütleye eşittir, birim simgesi oz’dur.

Bir ons’luk saf ağırlık göstergesinin arkasında daha da fazlası var: çünkü ağırlık aynı zamanda kot ömrü konusunda bir şeyler söylüyor. Daha ağır bir kumaşla örgü yoğunluğu daha yüksektir – bu yüzden daha fazla pamuk işlenir ve birbirlerine daha yakın dokundurulur. Bu kumaşları daha dayanıklı hale getirir. Buna ek olarak, ağır kot kumaşlar genellikle elastan içermez veya içermez ancak saf pamuktan yapılmıştır.

Parti Kot Kumaş Alanlar. Gelen biz sadece en iyi malzemeler kullanılmaktadır. En kotlarımız 11 ila 12 ons arasındadır ve kategori malıdır. Bu kot yıl boyunca giyilebilir – bu yüzden çok kalın değildir – ancak kot yine de dayanıklıdır. Kısa bir girişten sonra kumaş yumuşakça hissedilir ve bireysel hareketlere uyum sağlar.

Kot kumaş, Parti kot kumaş alanlar, LİKRALI KOT, MAVİ KOT, PARTİ KOT ALANLAR, PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR,

Kot kumaş, Parti kot kumaş alanlar, LİKRALI KOT, MAVİ KOT, PARTİ KOT ALANLAR, PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR,

Tekleme Kot Alan
Klasik kot denim. Vücut dokusundaki katı ve sağlam pamuklu kumaş, 19. yüzyılın sonunda ideal bir kot olarak kanıtlandı. İsim denim verildi, çünkü kumaş kullandı. Böylece,  şehrinden kumaş ) bugün hala kullanılan kot haline geldi.

Dayanım avantajına ek olarak, denim sıradan kumaşlardan çok daha yüksek UV koruması da sunar. Bunun nedeni, kotun çok sıkı dokundurması. Parti Kot Kumaş Alanlar. İndigo genellikle boya olarak kullanılır. İmalat sırasında, iplikler birkaç kez bir boya banyosu içinden geçer. Bu durum ne kadar sık ​​olursa, mavi rengin derinliği ve koyuluğu da biter.

Etekler, bluzlar, ceketler: Kültü kumaş

Denim kumaş artık artık sadece kot üretimi için kullanılmıyor. İronik ikizlerde bronzlar, ceketler, katlar, şortlar, bluzlar, mini etekler ve daha fazlası da mevcuttur. Ve kot çeşitliliğine bir sınır yoktur. Denim, sıska kot kumaş çizme kot pantolon, erkek sevgilisi kot, bel kot pantolon, flip kot pantolon ve diğer kesimler şeklinde uyarlanmıştır. Kumaş alan firmalar

 

LİKRALI KOT,
MAVİ KOT,
PARTİ KOT ALANLAR,
PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR,