Parti kumaş Alanlar

Parti kumaş Alanlar 05419149041 ~ Kumaş Alınır

Parti kumaş, parti kumaş alanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, zeytinburnu parti kumaş, yenibosna parti kumaş, güngören parti kumaş, merter parti kumaş, Bağcılar  parti kumaş, bayrampaşa parti kumaş, Kağıthane parti kumaş, Ankara parti kumaş, Bursa parti kumaş, İzmir parti kumaş,  Spandex kıyafeti nedir? Günümüzde giysiler doğal elyaftan ve suni elyaftan üretilmektedir. Örneğin, pamuk iyi bir havalandırma ve nem emme performansına sahip doğal bir elyaftır, ancak elastikiyet zayıftır, deformasyonu kolaydır.

parti kumaş alanlar

Parti kumaş alanlar

Stok Parti Kumaşçı 05419149041

Parti Kumaş Alanlar. Adı örneğin sentetik lifler gibi, anlaşılacağı gibi, yani bir sentetik elyaf ihtiyaçlarına göre, eksikliklerin doğal elyaf payı çözmek için. Polyester elyafın suni bir kimyasal sentetik elyaf olan elastik elyaf olarak da bilinir çünkü çok iyi elastikiyettedir. Konfeksiyon kumaşında, kullanım esnekliğini ve rolün rolünü artırmak için genellikle farklı spandex oranı ile karıştırılır. Spandex kumaşı hakkında genel bir anlayışa ne dersiniz?

İyi elastikiyet için kolay spandex kumaşının iki ana özelliği vardır, büyüme ve bozulma olmaz. Bu nedenle, kumaş plastik iç çamaşırı, gövde, mayo, spor ve diğer işlemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Likra’nın daha iyi pamuklu kumaşlardan ve spandex kumaşlarından biri temsilciyi daha yakından tanımaktadır.

Parti Kumaş Alanlar. Sonra, Spandex çamaşırlarının yıkama ve bakım yönlerini anlamak için kasetin küçük bir kısmı. Spandex kumaş elastikiyet için iyidir, ter, deniz suyu daha hoşgörülü ancak uzun daldırma (15 dakikadan fazla olmamalı), yüksek sıcaklık yıkama, çamaşır suyu, vb hala soluk kıyafetler, hastalık, vb., özellikle spandex ve bu türden pamuktan kumandalı spandex ve diğer temizlik ve bakım prosedürlerinde, özellikle de dikkat edilmelidir.

parti kumaş, parti kumaş alanlar

parti kumaş, parti kumaş alanlar

parti kumaş alanlar
Giysilerin satın alınmasında, sadece satıcının hikayesi tavsiyesi, kıyafet detaylarınıza iyi bakmamak daha iyi kararlar almanıza yardımcı olabilir! Pamuklu kumaş giyim samimi giyim, esnek,ve iyimser bir yaşam tarzı türünü temsil eder, kendi ifadesinin kendisinden fermente kıyafet giymeyelim. Kumaş alımı yapanlar 

Ayrı olarak diğer açık giysilerden, ister kesme plakası, ister splicing tarzı, nefes ve esneklik, herhangi bir spor tasarımından farklıdır

Eşsiz geçirgenliğe sahip polyester kumaş ve ünlü, terli, hızlı kuruyan, izolasyon etkisi olan malzemeler. Dört mevsim için uygundur, samimi kıyafetler altında, bu materyalin çoğu polyester elyaf malzemeden ve çift taraflı farklı yöntemlerin kullanımından oluşur. Medial içerik, vücut terlemesini derhal ve etkin bir şekilde kaldırabilir, bu da sıvının iç tabakasını uzatabilir. Daha sonra, giymenin rahatlığını geliştirmek için dış malzemenin kıyafetlerin kurumasını hızlandırdığı belirtilir.

Parti Kumaş Alanlar. Lycra Kumaşı iyi bir ısı yalıtım etkisine sahiptir ve aynı zamanda vücudun kuru kalmasını sağlayacak ısı korumasında birinci sınıf havalandırma işlevi görür. 3D stereo kırpma özelliğine sahip çok plakalı dikiş tasarımı, takımına biraz erişilebilir ve sürüş sırasında herhangi bir dirençle dolaşmaz kumaş.

 

KUMAS ALAN
KUMAŞ ALANLAR
PARTİ KUMAŞ ALANLAR