Parti Kumaş Satın Alanlar

Parti Kumaş Satın Alanlar

Parti kumaş, parti kumaş satın alanlar, parti kumaş alım satımı, parti kumaş alınır, parti kumaş alanlar, parti kumaş alan kişiler, parti kumaş alan yerler, parti kumaş alan firmalar, stok parti kumaş satın alanlar,

Pamuk bitkisinin çekirdek kapsülünden elde edilir, dirençlidir, cilt dostu ve soğutur: doğal lif günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Pamuk, kendi ağırlığının yüzde 20’sini ıslak hissetmeden nemle  edebilir, onu ideal bir yaz kumaşı haline getirir.

Parça kumaş, parça kumaş alım, parça kumaş alan, parça kumaş alanlar, parça kumaş alan yerler

Parça kumaş, parça kumaş alım, parça kumaş alan, parça kumaş alanlar, parça kumaş alan yerler

Kumaş Alan
Parti Kumaş Satın Alanlar. Kırışma Onların bir şekilde rahatsız edici özelliği, kolaylıkla çözülebilir: spandeksin küçük bir katkı pamuk kırışıklık dayanıklı, işlem, aynı zamanda en yüksek konfor ve düzgün bir görünüm sağlar. Özellikle şık, hafif parlak, merserize pamuk. Ağartılabilir, boyanabilir ve yıkanabilir (pişirme sıcaklıklarında bile).

Pamuklu kumaşları kesmeden önce yıkayın, çünkü ekipmana (sonlandırma) bağlı olarak az ya da çok küçülebilirler. Böylece, kumaş kenarları, yağmadan önce yıpranmaz. Ayrıca, kumaşı ters yönde uzunlamasına, sağ tarafta katlayın ve çarpıklıklardan kaçınmak için kenarları büyük dikişlerle birlikte dikin.

spot kumaş alanlar

spot kumaş alanlar

Parti Kumaş Satın Alanlar. Kumaşlar yön vermeden kesilebilir, yani, kesilen parçaların alt kenarları kumaşın sağ veya sol kenarına işaret edebilir. Tek taraflı desen yönü veya çizgi yönü olan kumaş için, örneğin pamuklu kadife veya kesik parçaları kumaşın üzerine yerleştirin, böylece dikiş kenarları aynı yönde gelebilir.

Dikiş çizgilerini aktarma:

 

Parti Kumaş Satın Alanlar.
Kağıt kopyalayın ve tekerlek testini daha önce bir kazıma üzerine kopyalayın. Parlak kumaşlar için, kopya kağıdını mavimsi beyazda kullanmanızı öneririz. Zıt renklerdeki kenar çizgileri kumaşın sağ tarafına kadar gösterebilir. Kaba dokunmuş pamuklu kumaşlar ve örme giysiler için dişsiz düz kopya tekerleğini kullanın.

Ütüleme :

Parti Kumaş Satın Alanlar. Demir pamuk demir ayarı 2 ila 3 puan, tercihen hafif nemlendirilmiş (nemli bez) veya buharla. dikkat edin: Böylece ince tüyler düz basılı kalmaz, yumuşak bir bezle kullanın. Temel olarak: bir kumaş kalıntısı üzerinde daha önce test edin.

parça kumaş

Parça kumaş

Genel bir kural olarak: İnce kumaş, kaba katı malzemeler yaklaşık 2.5 ila 3 mm dikiş uzunluğu ve daha kalın iğne (boyut 80 ya da 90) ile dikilir ince bir iğne (boyut 70 veya 80) ve küçük dikişler (dikiş uzunluğu yaklaşık 2 mm), gerek , Kotlar için özellikle sağlam kot iğnelerini kullanın! Esnek örme kumaşlar için, dikişleri düz bir zikzak dikişle veya özel bir elastik dikişle dikin.PARTİ KUMAŞ ALAN FİRMALAR,
PARTİ KUMAŞ ALAN YERLER,
PARTİ KUMAŞ SATIN ALAN,
PARTİ KUMAŞ SATIN ALAN KİŞİLER,
PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR,
SPOT KUMAŞ SATIN ALANLAR,
STOK KUMAŞ SATIN ALANLAR,