Spot Kumaş Alanlar

SPOT KUMAŞ ALANLAR | 05419149041 | KUMAŞ ALIM YAPILIR

spot kumaş alanlar, spot kumaş alan yerler, parti kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, kumaş parçası alınır, dokuma kumaş alımı, örme kumaş alımı, Spot Kumaş Alanlar, Markamızın seçimi, yüksek kalitede çakıllı öğeler sunar. Seçimi Popken, göz alıcıları olan modern klasörü temsil eder. Koleksiyon net ve parlak renkler sunuyor. Yüksek kaliteli kumaşlar ve malzemeler sayesinde her zaman iş, bayram ve vesile kusursuz bir şekilde giyinirsiniz.

spot kumaş alanlar

spot kumaş alanlar

Toptan Kumaş Alınır

Spot Kumaş Alanlar. Üretimde polyester dağıtılır ve sadece krep asetat ve viskon karışımları kullanılır. Yoğun, yumuşak akan kalitede birçok fan bulunur.  Kumaşı kırışıklık yaratmaz ve yüksek bir rahatlık ile karakterize edilir. Bu nedenle, kaygan olmayan giysilerinizde kaygan olmayan bir yerde otururken uzun bir günde oturuyorlar. Seyahat edebilir ve çantadaki kumaşı kaygısız olarak saklayabilirsiniz. Daha sıcak günler için harika parlak, metalik ipler veya diğer renk suni liflerle birlikte gelir. Her şey şenliklerde giyilebilir, ancak genellikle günlük kullanım için de uygundur.

Parti kumaş, spot kumaş alanlar

Parti kumaş, spot kumaş alanlar

Pantolon, vücuda bir çift pantolon giymek için daha sıcak havalarda daha hoşa giden bir ile donatılmıştır. Sağlam eğimli kumaştan dolayı, kalça ve uyluklardaki popüler olmayan girintiler harika bir şekilde gizlenmiştir.

 

Spot Kumaş Alanlar. Modal, “daha iyi viskoz” olarak bilinen jarse veya taklit deri gibi modern bir liftir: Viskon gibi modal fiberler, bitkisel liflerden yapılmış ve bu nedenle selülozik kimyasal liflere ait olan% 100 selülozdan yapılır. Viskoz arasındaki fark, bitmiş kumaşın farklı özelliklerini içeren eğirme sürecinde yatar: Viskon, pamuk veya diğer kumaşlarla karşılaştırıldığında modal kumaşlar pürüzsüz, daha emici, daha ısıya dayanıklı ve daha yüksek mukavemete sahiptir. Spot kumaş

 

Spot Kumaş Alanlar

Polyester, sentetik bir elyaf ve mikrofiberdir ve kısaca polietilen tereftalat oluşur. Temel yapı malzemeleri sert kömür, kireç, petrol ve doğalgazdır. Polyester diğer uygulamalarda da kullanılır. Örneğin,şişeler olarak da bilinen plastik şişeler de polyesterden imal edilmiştir. Polyester lifler birçok alanda popülerdir, çünkü yırtılma ve yıpranmaya karşı en yüksek dayanıklılığa sahiptirler.

Spot Kumaş Alanlar. Polyesterin temizlenmesi kolaydır. Kumaştan gelen kumaşlar makinede yıkanabilir: – Polyesterleri 30-60 ° C’de yumuşak bir döngüyle yıkayın. – Sadece fırçalayın, ıslak su damlamaya devam edin – malzeme çabuk kurur ve bu nedenle kurutucuya ihtiyaç duymaz. – Halen kuru polyester işlemek istiyorsanız, nazik bir program seçin. – Kumaş yüksek ütüleme sıcaklıklarına tolerans gösterir. Giysiler genellikle harmanlanmış kumaştan yapıldığından, etiket üzerindeki bakım talimatlarına uyduğunuzdan emin olun. Parti kumaş alınır

 

MODAL KUMAŞ,
SENTETİK KUMAŞ,
SPOT KUMAŞ ALANLAR,
UCUZ VİSKON TURLU VİSKON,