Stok Kumaş Alan

Stok kumaş alanlar, stok kumaş alım satımı, parti top kumaş alanlar, top parça kumaş alan yerler, kumaş alınır, her nevi dokuma kumaş, örme kumaş, kumaş parçaları alınır satılır, İstanbul top kumaş alımı, kumaş alıcıları, kumaş satın alan yerler,

Genellikle, stil danışmanlığı altındaki müşteriler bana, iyi kalitelerin ve kumaşların otomatik olarak daha pahalı olduğunu söylüyor. Ancak bunun olması gerekmiyor. Yüksek fiyatlı kesimde kesinlikle daha olumlu teklif sahipleriyle aynı nitelikte olan nitelikler var.

parti kumaş alanlar
Stok Kumaş Alan. Fakat genellikle de öbür tarafta. Ancak herkes yüksek kalitede markalı ürünler bulamaz. Uzun yıllar boyunca tekstil çalışmalarım vardı bu yana size el altında bazı temel ipuçları vermek istiyorum, çünkü:

Alışverişten çektiğiniz hayal kırıklığı, yeni satın aldığınız kıyafetler kısa bir süre sonra şiddetli aşınma ve yıpranma olduğunda ortaya çıkabilir. Bu, malların ünlü moda zincirlerinde satın alınması durumunda sıklıkla görülür. Malzemenin fiyatı buradan kurtulduğundan tabii ki kaydedilir, ancak daha iyi kaliteyi tanıyan birkaç basit numara ile:

Yüksek kaliteli kumaşlar, yüksek kaliteli doğal elyaflardan en azından bir paya, yani yün, ipek, keten ve kaliteli pamuğa sahip olmalıdır. Pima pamuğu ve merserize, çatlak veya ince batiste eşyalar en iyi kalitedir.)

Pamuk:  ya da spesifik olmayan tişört tercih etmeyin tattır. Stok Kumaş Alan. Bununla birlikte,% 100 pamuk satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği, iplik çizgisidir, yani güzel ürünün çalışıp çalışmadığı. Bunu yapmazlarsa ve hafifçe köşegenleşirlerse, biraz yıkandıktan sonra öne doğru eğri bir yan dikiş oluşturulur. Bununla birlikte, spandex içeriği olan tişörtler daha elastik ve en uzun şekli. Bununla birlikte, saf pamuk kadar sıcak yıkamamalısınız.

stok kumaş alan
Doğal elyafların dezavantajları vardır, örneğin pamuk katlama, örneğin oldukça kolay. Bileşikteki bir polyester içerik, pamuğun, yünün ve viskozun dayanıklılığını daha iyi hale getirir. Malzeme genel olarak buruşukluk veya buruşma eğilimi göstermez. Bu nedenle, farklı malzemelerin karışımlarını giymek temelde tamamdır. Pamuklu veya viskon kumaş / polyester karışımlar örneğin tamamdır, pamuk ayağı verirler ve renk kolayca solmazlar. Ancak okursanız: “yün süveter” ve etikette% 85 akrilik ve% 15 yün, bu saçmalıktır.

Akrilik: Giysi veya eşarplarda genellikle polyester olarak kimyasal olarak üretilen. Lif yalın, sıcak, yumuşak ve kolayca kırışmaz. Ancak iyi ısınmaz, nemi kolayca depolamaz ve çok kolay bir şekilde vurursunuz. Buna ek olarak, bu sentetik elyaf takarken saç çok sık uçar. Bir karışım olarak hoşunuza gidebilirsiniz, ancak kesinlikle uzun sürmez.

Stok Kumaş Alan.  Polyester gibi saf sentetik elyaf buruşmaz, yırtılmaya karşı dayanıklı, hava koşullarına dayanıklıdır ve sadece biraz su emer – bu nedenle spor kıyafetleri için özellikle uygundur. Bu aynı zamanda neden bu kadar çok terlediklerini açıklıyor – hayır, hiç terlemiyorsun, fakat elyaflar sıvıyı alamıyor! Bu nedenle, daha hızlı baharatlıyorsunuz ve bir çok kişi rahatsız oluyor.

Selülozdan yapılır, bu selüloz da ahşap veya pamuk dahil bitkisel liflerden türetilir. Daha sonra viskoz yapmak için kimyasallarla muamele edilir. Akan pürüzsüz vaka, bu parlak yazdırılabilir ve ipek kumaş kadar pahalı değil: o iki iyi özelliklere sahiptir çünkü üstleri ve elbiseler için viskoz mutlu öneriyoruz. Viskonun yıkanması kolaydır, ancak kolay kırışmaktadır. Bu nedenle her zaman onları ütülemelisin.